Menu

Fritata su šparaginėmis pupelėmis ir pomidorais

  • Fritata su šparaginėmis pupelėmis ir pomidorais
  • Details
  • Leave a Comment
  • Related Items
Fritata su šparaginėmis pupelėmis ir pomidorais


Autorius: Aušra

Data:

Mūsų pusryčiai dažniausiai būna kepti kiaušiniai. Mano argumentai tam – greita, šilta ir skanu. Net matydama kaip dažnai tėvai valgo keptus kiaušinius, juos išbandė ir pradėjo mėgti mano vyresnėlė. Savaitgalį ji mus net maloniai nustebino – nuėjo į virtuvę ir savarankiškai iškepė pirmus savo gyvenime kiaušinius (sakyčiau idealiai, kaip mes mėgstam) ir atnešė mums į lovą! Jūs būtumėt matę mūsų akis 🙂 Ji pas mus baisiai bijo užsigauti ar susižeisti, o čia įveikė savo baimę ir įsijungė viryklę. Visgi kai noras yra didesnis už baimę, viskas pasidaro įmanoma 😉

Bet kaip bemėgtum keptus paprastus kiaušinius, laikui bėgant jie atsibosta ir pradedi dairytis kažko naujo, bet tuo pačiu ir sveiko. Vat manau ši fritata įtaiko į užsibrėžtas vėžes, nes čia gausu daržovių. Man su vyru labai patiko toks paįvairinimas, o vat vaikams ne itin, bet gal irgi reikia laiko, kad pamėgtų 🙂

Fritata su šparaginėmis pupelėmis ir pomidorais

Užtruksime:
Porcijų kiekis: 4 porcijos
Kaloringumas: 239 kcal / 1 porcija

Ingredientai:

  • 5 kiaušiniai
  • 300 g virtų šparaginių pupelių
  • 2 pomidorai
  • 100 g fermentinio sūrio
  • 1 v.š. sviesto
  • druskos
  • pipirų

Instrukcijos:

  • Kiaušinius išplakti su druska ir pipirais. Į juos sudėti pasmulkintas šparagines pupeles, kubeliais pjaustytus pomidorus ir tarkuotą sūrį.
  • Keptuvėje ištirpinti sviestą ir supilti fritatos masę. Kai fritatos apačia paruduos, keptuvę dėti į orkaitę po griliu (jei ją galima dėti į įkaitintą orkaitę) arba lėkštės pagalba apversti ir dar pakepti, kol kita pusė irgi gražiai paruduos.
  • Skanaus!

Šaltinis: Kažkoks senas tarybinių laikų laikraštis moterims

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Braškių varškės kremas

Braškių varškės kremas

Visi laukia pavasario, o aš laukiu vasaros ? Tų šeimos išvažiavimų į gamtą, šiltų vakarų, šašlykų kepimo. Nors man pačiai keista, nes šiaip mano mylimiausias metų laikas pavasaris, kai pradeda viskas žaliuoti. O kol laukiu, palepinau savo augančią šeimą šiuo desertu. Mažiausiajam nenorėjau duoti, nes visgi braškės, o dar ir kiaušinis žalias įeina, bet kad nebuvo kaip sulaikyti. Jo klykimo ir pykčio pakankamai per kelias dienas prisiklausėm ?

Agurkų ir kiaušinių salotos

Agurkų ir kiaušinių salotos

Nuo vaikų gimimo matyt kiekviena mama susirūpina, o kaip gi reikės maitinti lėliuką, kai jis paaugs? Aš regis ne kitokia – todėl net ir vaikams paaugus, turiu didžiulę kolekciją e-knygučių apie vaikų mitybą su įvairiausiais receptais. Peržiūrinėdama savo e-knygų lobyną, vis nevengiu užsukti į vaikiškų knygų skyrelį, nes dažnai galima ten aptikti lengvus, nesudėtingus receptus, kurie tikrai tiktų ne tik mažyliams bet ir jų tėveliams, tik kiekius kartais reikia padvigubinti ar patrigubinti. Mano mažasis šiaip nemėgsta salotų lapų, tačiau jas susmulkinus į nedidelius gabaliukus, jis šiose salotose jų nepastebėjo. Žinoma, svarbu salotų lapų nepadauginti ir tada visa šeimyna bus patenkina 😉 .

Lietiniai su kumpio ir sūrio įdaru

Lietiniai su kumpio ir sūrio įdaru

Lengva vakarienė ir ganėtinai greita vakarienė. Kiek bandydavau daryti įdarą su kumpiu ir sūriu, vis kažko trūkdavo. Tad kai pabandžiau šį įdarą supratau – būtent tai ko ir ieškojau. Pasirodo slaptas ingredientas – majonezas.

Makaronų apkepas su vištiena

Makaronų apkepas su vištiena

Autorius: Aušra Data: 2020-02-18 Mėgstu savaitgalį pasisukioti ilgiau virtuvėje ir paskutiniu metu su pagrindiniu tikslu – pagaminti paruoštukų, kurie leis darbo savaitės periodu šeimyną maitinti naminiu maistu bei tuo pačiu suspėti viską padaryti per pusvalandį …

Baltųjų pupelių ir saulėje džiovintų pomidorų salotos

Baltųjų pupelių ir saulėje džiovintų pomidorų salotos

Paskutiniu metu mane labai patraukė ant pupelių. Išsiverdų dabar jų jei ne kiekvieną savaitę, tai bent kas antrą arba pakaitomis su avinžirniais. O tada jau fantazuoju – dedu į troškinius, sriubas, salotas. O buvo laikai kai pupelių iš viso nepasigesdavau. Nebent tik pasiilgdavau mamos virtos pupelių sriubos, kuri man nuo vaikystės būdavo bene skaniausia sriuba.