Menu

Nekeptas varškinis tortukas

  • Nekeptas varškinis tortukas
  • Nekeptas varškinis tortukas
  • Details
  • Leave a Comment
  • Related Items
Nekeptas varškinis tortukas


Autorius: Aušra

Data:

Lengvas ir gaivus tortukas varškės mylėtojams. Šio tortuko pasirinkimą įtakojo tai, jog į kremo sudėtį neįeina grietinėlė, tad naudojant liesesnę kreminę varškę jis tikrai nepakenks figūrai 🙂

Nekeptas varškinis tortukas

Užtruksime:
Porcijų kiekis: 10 porcijų
Kaloringumas: 353 kcal / 1 porcija

Ingredientai:
1 p.= 237 ml

  • Pagrindui:
  • 200 g sausainių (naudojau šokoladinius)
  • 50 g sviesto
  • Varškės sluoksniui:
  • 1 kg kreminės varškės, kambario temperatūros
  • 1 p. cukraus (arba pagal skonį)
  • 4 v.š. želatinos
  • Viršutiniam sluoksniui:
  • 2 pak. raudonos želė
  • aviečių ir mėlynių

Instrukcijos:

  • Sausainius sutrupinti ir sumaišyti su lydytu sviestu. Gautais trupiniais padengti 25 cm skersmens torto formos dugną (aš mėgstu formos žiedą dėti iš karto ant lėkštės, kurioje tieksiu tortą) ir ranka suspausti.
  • Želatiną išbrinkinti nedideliame kiekyje vandens. Varškę su cukrumi maišyti dideliame inde, kol cukrus pilnai ištirps. Želatiną ištirpinti ant nedidelės kaitros ir palaipsniui įmaišyti į varškės masę. Paruošą kremą pilti ant torto pagrindo. Padėti į šaldytuvą, kad sustingtų (3-4 valandoms).
  • Pagal instrukcijas ant pakelio paruošti raudoną žele (aš visada pilu 100ml mažiau nei parašyta ant pakuotės). Leisti pravėsti ir tik tada supilti paruoštą želę ant varškės sluoksnio. Ant viršaus supilti aviečių ir mėlynių. Tortą dėti į šaldytuvą, kol želė vel sustings.
  • Skanaus!

Šaltinis: Neringos blogas

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vaisinis varškės desertas Švelnumas

Vaisinis varškės desertas Švelnumas

Gaivus ir visai nesudėtingas receptas su paskutinėmis braškėmis. Tiesą pasakius, kadangi dariau iš karto dvigubą porciją tai net ir braškių neužteko, tad panaudojau braškių pusseserių – žemuogių. Tikrai jį išbandysiu ir su kitomis uogomis ar vaisiais. Beje, šis receptas paimtas iš vaikiškų receptų archyvo, tad jei parinkus švelnesnius minkštus vaisius, puikiai galima būtų pamaloninti mažylių pilvukus. Tik būtina atšaldyti prieš tiekiant, nes kremas tada sutvirtėja.

Žiedinių kopūstų apkepas su varške

Žiedinių kopūstų apkepas su varške

Iš pradžių šis derinukas pasirodė kiek keistas, bet pagalvojau, jog bent jau atskirai ir žiedinius kopūstus, ir varškę, ir sūrį mes labai mėgstam. Tad ir surizikavau išbandyti. Vyras labai gyrė, valgė su rūgpieniu ir grietine. Vaikams ir man užteko valgyti tik su grietine, bet vis tiek buvo labai skanu.

Varškės apkepas su vaniliniu pudingu

Varškės apkepas su vaniliniu pudingu

Mes labai mėgstam varškę. Tačiau ilgainiui tas pats varškės apkepas pabosta, tad pradėjau dairytis kažko naujo. Vat ir nusprendžiau išbandyti šį apkepą ir kaip visada dar paskatino tai, jog jau senokai turiu vanilinio pudingo pakelį, bet niekaip jo nesunaudojau. Vaikams labai patiko. O kadangi kaip lengvai vakarienei dariau iš pusės normos, tai visa šeima lengvai užkando, o ir pakelio jau neliko, nes teko greitai pakartoti 🙂

Corn bake with curd

Kukurūzų apkepas su varške

Ne paslaptis – mums patinka kruopos su varške :). Taigi jau kažkada seniai išbandytas, tik šį kartą pakartotinai pagamintas patiekalas. Labai skanu buvo visiems. Valgėm su grietine. Tik kitą kartą gal bandyčiau padaryti ne tokią kietą kruopų košę :). Na man košes virti dar reikėtų pasipraktikuoti, nes niekada neišeina tokios pačios konsistencijos :).

Varškės apkepas su kuskusu

Varškės apkepas su kuskusu

Kartais mėgstu palepinti saviškius varškės apkepu, tad siūlau išbandyti dar vieną variantą – su kuskusu. Jau esu bandžiusi paprastą varškės apkepą, varškės ir makaronų apkepą, varškės apkepą su vaniliniu pudingu ir varškės ir ryžių apkepą. Kiekvienas yra savaip skanus, todėl labai smagu žinoti, kad pagal šaldytuvo turinį lengvai galima pakeisti ir varškės apkepo skonį.