Menu

Tuno pyragas su pomidorais

  • Tuno pyragas su pomidorais
  • Tuno pyragas su pomidorais
  • Details
  • 2 komentarai
  • Related Items
Tuno pyragas su pomidorais


Autorius: Aušra

Data:

Kažkaip paskutiniu metu pradėjo traukti link žuvies. Todėl bent kartą į savaitę būtinai darau kažką iš jos. Šį kartą buvo pasirinktas pyragas, kuriam gaivos suteikia pomidorai. Jie tikrai čia būtini. Buvo puiki vakarienė ir puikūs kitos dienos pietūs!

Tuno pyragas su pomidorais

Užtruksime:
Porcijų kiekis: 8 porcijos
Kaloringumas: 300 kcal / 1 porcija

Ingredientai:

  • Pagrindui:
  • 75 g sviesto, kambario temperatūros
  • 120 g kvietinių miltų
  • 1/4 a.š. druskos
  • 2 v.š. šalto vandens
  • Įdarui:
  • 1 vidutinis svogūnas
  • šlakelis aliejaus, kepimui
  • smulkintų žalumynų (baziliko, čiobrelio, dašio ar pan.)
  • 1 dėžutė konservuoto tuno savose sultyse
  • 150-200 g tarkuoto sūrio
  • 3 kiaušiniai
  • 100 ml pieno ar grietinėlės
  • 2 vidutiniai pomidorai
  • druskos
  • pipirų

Instrukcijos:

  • Sviestą sumaišyti su miltais, druska, įpilti vandens ir išminkyti. Tešlos paplotį prispausti prie 24-26cm skersmens kepimo formos, išteptos sviestu.
  • Svogūną susmulkinti ir pakepinti aliejuje. Tada juos sudėti ant pyrago pagrindo. Ant viršaus paskirstyti nusunktą ir pasmulkintą tuną, žalumynus, apibarstyti tarkuotu sūriu.
  • Inde išplakti kiaušinius su pienu. Paskaninti druska ir pipirais. Mišinį užpilti ant pyrago. Ant viršaus sudėti pomidorų griežinėlius.
  • Kepti iki 200°C įkaitintoje orkaitėje apie 25 minutes. Skanaus!

Šaltinis: Lengvi receptai II (Laisvos valandos)

  1. Forelle parašė:

    Šis labai skanus. Pas mus jis favoritas jau 4 metai.
    P.S. fb vartydama pagalvojau: -Lyg mano nuotrauka, kas čia ją pagrobė. O pasirodo tas pats pyragas, tik kepėjas kitas 🙂

  2. Aušra parašė:

    Matyt akys žiūri mūsų vienodu kampu 😀
    Na mums tas pyragas atrastas gal tik prieš pusmetį 🙂 Bet tikrai bus dar ne kartą gaminamas, nes juk taip paprasta 🙂

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Chili con carne

„Chili con carne”

Meksikietiškas maltos mėsos ir pupelių troškinys. Pagaminamas labai greitai. Mes bijojom, jog pupelės užgoš viską, tačiau klydom ir tuo labai džiaugiuosi. Puikiai tiko, nes norėjom kažko aštresnio.

Vyšninių pomidorų tarta

Vyšninių pomidorų tarta

Kažkada vienam iš prekybos centrų per akciją nusipirkau nedidelį indelį vyšninių pomidorų. Ir kaip dažniausiai būna – nebežinai, kur jį ketinai panaudoti. Tad kai jau pradėjo spausti pomidorų galiojimo laikas, pasinaudojau šiuo ganėtinai paprastu receptu. Nustebau, kad vyrui patiko – jis pas mane nelabai mėgsta bazilikus ir raudonėlį.

Zucchini cake with tuna

Cukinijų pyragas su tunu

Labai skanus pyragas. Prapjauto net nepavyksta nufotografuoti, nes labai jau greitai išnyksta. Sultingas, tikrai nėra sausas. Dėl tos priežasties vyras vos ne pusę pyrago vienu prisėdimu suvalgo 🙂

Pomidorų ir maltos mėsos sriuba

Pomidorų ir maltos mėsos sriuba

Autorius: Aušra Data: 2025-12-29 Praūžė Kalėdos… Kepsnių likučiai ir saldumynai jau beveik sudoroti (mišrainių neturėjom ir tuo džiaugiamės). Natūraliai ateina noras „normalaus” maisto 🙂 Na to, kuris įprastas paprastoms, ne šventinėms dienoms 🙂 O kadangi …

Makaronų ir tuno salotos

Makaronų ir tuno salotos

Tai pirmos mano makaronų salotos ir dar su tunu 🙂 Bet buvo tikrai skanu, jau darėm porą kartų. Tik trečią kartą dėl vyro salierų kiekį mažinčiau per pusę, nes jam pasirodo nepatinka salieras (tik dabar išsiaiškinom, nes iki šiol nenaudojom šio prieskoninio augalo).