Menu

Avižinių dribsnių košė su bananais ir riešutais

  • Avižinių dribsnių košė su bananais ir riešutais
  • Oatmeal with banana and nuts
  • Details
  • Leave a Comment
  • Related Items
Avižinių dribsnių košė su bananais ir riešutais


Autorius: Aušra

Data:

Šis rytas buvo apsiniaukęs, tad buvo puiki proga dar kartą išvirti pusryčiams avižinės košės. Bet paprastos mano vaikai ne itin mėgsta (nors aš linkusi traktuoti, kad dar tiesiog neišmokau skanios išvirti), tad pagalvojau apie saldesnį ir sveikesnį variantą. Bananas švelniai pasaldina, o riešutai suteikia traškumo. Originale siūlė graikinius riešutus naudoti, tačiau mums jie nelabai, todėl keičiau į labiau mėgstamus – lazdyno riešutus. Tik mažiausiasis valgytojas vis tiek užsiprašė kitą kartą kad jo košė būtų be riešutų. Na, noras lengvai įgyvendinamas, riešutus galima tiesiog pagal skonį užsibarstyti kiekvienam atskirai.

Avižinių dribsnių košė su bananais ir riešutais

Užtruksime:
Porcijų kiekis: 3 porcijos
Kaloringumas: 274 kcal / 1 porcija

Ingredientai:
1 p.= 237 ml

  • 1 p. vandens
  • 1 p. pieno
  • 1 bananas, sutrintas
  • 1/2 a.š. vanilinio cukraus
  • 1/2 a.š. cinamono
  • žiupsnelis muskato riešuto
  • žiupsnelis druskos
  • 2 v.š. rudojo cukraus ar sirupo (naudojau agavos sirupą)
  • 1 p. stambių avižinių dirbsnių
  • 1/4 p. kapotų riešutų (naudojau lazdyno riešutus)

Instrukcijos:

  • Į puodą supilti vandenį, pieną, sudėti visus prieskonius ir sutrintą šakute bananą. Užvirti.
  • Kai skystis užvirs, suberti avižinius dirbsnius ir maišant virti ant vidutinės kaitros apie 8 minutes arba kol košė pasidarys norimo tirštumo.
  • Į išvirtą košę įmaišyti kapotus riešutus, išdėlioti į indelius ir tiekti.
  • Skanaus!

Šaltinis: Kitchen Simplicity

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Stori blynai

Stori blynai

Net keista, kad visų reikalingų produktų buvo namuose. Tad nedelsdama kibau išbandyti iš naujos knygutės kažko skanaus. O skanu buvo tikrai… labai labai… Sėdžiu prisikirtusi ligi soties ir vis tiek dar akys žiūri į tuos kelis likusius lėkštėje blynelius… Ir kaip džiaugiausi, kad dariau tik iš pusės kiekio. Nors knygoje parašyta, kad čia viskas tik dviems porcijoms, mano akimis žiūrint čia visos šešios ?

Šokoladinė-kokosinė granola

Šokoladinė-kokosinė granola

Jau kelios savaitės kaip savaitgalį gyvenau su mintimi – pasigaminti granolos, bet kad būtų šokoladinė. Na visgi jai skirta diena atėjo 🙂 Žinoma ji daugiau kakavinė, nei šokoladinė, bet skamba taip gražiau 🙂 Iš tiesų tai kaip ir visos granolos, pasidaro gan paprastai. Tik reikia nepamiršti karts nuo karto pamaišyti. O paskui belieka tik skaniai kramsnoti. O pakramtyti tikrai yra ką 😉

Norvegiški avižiniai krekeriai pagal Forellę

Norvegiški avižiniai krekeriai pagal Forellę

Trapūs krekeriukai, kuriuose saldumas vos juntamas. Vaikams pagraužti labai tiko. Sakiau kitą kartą išbandysiu dėti daugiau druskos ir cukraus nenaudoti. Tada manau puikiai tiktų su kokiais užtepais.

Atšaldytos tešlos sausainiai su graikiniais riešutais

Atšaldytos tešlos sausainiai su graikiniais riešutais

Šie sausainiai tai labai patogūs, jei galima taip pavadinti. Jų tešlą paruošiau, įvyniojau į kepimo popierių ir dalį sudėjau į šaldiklį – laikams kai turėsiu dar mažiau laiko, o norėsis kažko saldaus. Puikiai pataikiau 🙂 Nes laiko tikrai maža sukiotis virtuvėje, o nuo to valgyti mažiau nesinori.

Avižinių dribsnių keksiukai su džiovintais vaisiais

Avižinių dribsnių keksiukai su džiovintais vaisiais

Aš kažkodėl visada kreivai žiūriu į kepinius su džiovintais vaisiais. Bet gėda prisipažinti… Iškepiau ir pati viena pusę suvalgiau… Rūgpienis keksiukams suteikė varškės skonį. Na tiesiog labai skanu 🙂